Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Titas Januševičius sužaidė naudingiausias „7bet-NKL“ rungtynes, o jo atstovaujamas „Vytis-VDU“ (16-9) pademonstravo puikų puolimą ir užtikrintai triumfavo.

24
32
57%
4/7
6

Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 100:67 (23:27, 25:15, 25:17, 27:8) nupūtė „Kretingą-VR Servisas“ (10-16).

Nugalėtojų komandai T. Januševičius per 33 minutes pelnė 24 taškus (4/6 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

4 perimti kamuoliai ir 32 naudingumo balai – geriausi T. Januševičiaus pasiekimai „7bet-NKL“.

Visą pirmąjį kėlinį besivyjęs „Vytis-VDU“ prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį ir įgijo 6 taškų persvarą (48:42).

Trečiajame ketvirtyje po Augustino Mikšto baudų metimų šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (55:45), kurios kretingiškiams nebepavyko panaikinti iki pat rungtynių pabaigos.

„Vytis-VDU“ mačą uždarė spurtu 16:2 ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Kretingos ekipos gretose Martynas Mažeika per 30 minučių pelnė 15 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas, perėmė kamuolį bei surinko 13 naudingumo balų.

„Vyčio-VDU“ antradienį laukia paskutinės „7bet-NKL“ antrojo rato rungtynės su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 24 (4/6 dvit., 4/7 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud.), Gabrielius Čelka 18 (7/10 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Augustinas Mikštas 16 (1/6 trit., 9/13 baud., 12 atk. kam.), Ernestas Jonkus 14 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Eimantas Žilius 13 (4/7 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.), Simonas Kriaučiūnas 9 (3/5 trit.).

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 15 (5/9 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.), Modestas Jurkaitis 13 (5/5 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Valerijus Anisimovas 11 (4/6 dvit.), Rytis Zabita 8 (3/10 dvit., 6 atk. kam.), Raidas Nacius 7 (1/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).