Nuotr.: NKL/M.Baranauskas
Nuotr. NKL/M.Baranauskas

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) į pergalių kelią grįžo namuose rungtyniavusi „Šilutės“ (18-9) ekipa, 103:67 (24:14, 18:23, 29:18, 32:12) pranokusi „Palangos“ (6-22) krepšininkus, kuriems tai buvo jau 15-oji nesėkmė paeiliui.

29
26
55%
6/11
71%
5/7

Paskutinį kartą palangiškiai pergale džiaugėsi lapkričio 17-ąją, kuomet buvo įveikę „Telšius“.

Šeimininkai bėgti į priekį pradėjo po ilgosios pertraukos, kada spurtavo 15:3 ir trečiojo kėlinio viduryje po Calebo Oetjeno dvitaškio pirmavo jau 18 taškų persvara (62:46). Šilutiškiai ketvirtajame kėlinyje tik dar labiau padidino savo pranašumą ir įtvirtino pergalę.

„Šilutė“ šiose rungtynėse itin taikliai metė iš trijų taškų zonos (55 proc., 10/18), kuomet svečiai tai darė 30 proc. taiklumu (7/23). Šilutiškiai taip pat užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44-29) bei sėkmingiau skirstė perdavimus (25-15).

„Šilutė“: Calebas Oetjenas 29 (5/7 dvit., 6/11 trit., 5 kld.), Modestas Žauneriūnas 22 (6/11 trit.), Evaldas Džiaugys 15, Andrius Gaidys 14, Erikas Mikužis 10.

„Palanga“: Ignas Daukšys 21 (8/9 dvit.), Darius Marcinkevičius 16, Jaleelas Williamsas 10.