Ignas Daukšys Nuotr.: K.Bakūno
Jeffrey Fahnbulleh Nuotr.: K.Bakūno
Nuotr.: K.Bakūno

Svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) iškovojo Joniškio „Delikateso“ (7-25) krepšininkai, kurie išvykoje 85:74 (23:21, 17:23, 28:20, 17:10) palaužė „Palangą“ (6-26) ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją iki devyniolikos iš eilės.

Foto galerija

Tuo pačiu „Delikatesas“ atitrūko nuo Palangos komandos per vieną pergalę – savo sąskaitoje šešis laimėjimus turintys palangiškiai lieka paskutinėje, keturioliktoje, lentelės vietoje.

Joniškio ekipai pergalę nukalė Giedriaus Stankevičiaus ir Žilvino Petraičio duetas, kartu surinkęs 52 iš 85 taškų. Prie viso to, G. Stankevičius prie 27 pelnytų taškų dar atkovojo 11 kamuolių ir surinko dvigubą dublį.

Sėkmingai jiems talkino ir Mantas Kadzevičius, surinkęs 15 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

Prieš ilgąją pertrauką į priekį išsiveržę palangiškiai pirmavo iki trečiojo pabaigos, kuomet svečiai spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 68:60.

Paskui „Palangai“ dar buvo pavykę priartėti per keturis taškus – 66:70, bet tada „Delikatesas“ laimėjo atkarpą 12:2 ir nulėmė mačo baigtį – 82:68.

„Palanga“: Jeffrey Fahnbulleh 20, Augustinas Venckus 19, Jaleelas Williamsas 12, Ignas Daukšys 10.

„Delikatesas“: Giedrius Stankevičius 27 (11 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 25 (8 atk. kam.), Mantas Kadzevičius 15 (10 atk. kam.).