Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) ketvirtąją pergalę iš eilės įsirašė Vilniaus „Perlas“ (17-19). Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 93:63 (16:19, 30:11, 23:20, 24:13) užtikrintai įveikė lygos autsaiderę, „Palangos“ (6-30) ekipą.

28
24
62%
8/13
100%
3/3

Svečiai šiose rungtynėse taip pat puikiai dalinosi kamuoliu. Iš žaidimo „Perlas“ pataikė 39 metimus, atlikę net 31 rezultatyvų perdavimą.

Pergalei vilniečiams pakako vieno gerai sužaisto kėlinio. Antrajame ketvirtyje svečiai spurtavo 17:2 ir po Luko Kvedaravičiaus dvitaškio pirmavo 35:23, o prieš prasidedant ilgajai pertraukai, „Perlas“ savo persvarą padidino iki 16 taškų (46:30).

Po ilgosios pertraukos „Palanga“ rimtesnės kovos nebedavė ir patyrė 23-iąją nesėkmę paeiliui.

Nugalėtojų gretose žibėjo Martynas Maskolaitis, kuris pelnė 28 taškus (8/13 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, du kartus suklydo ir surinko 24 naudingumo balus. Tai buvo rezultatyviausios puolėjo rungtynės karjeroje.

Vilniečiams kojos nepakišo ir 27 proc. taiklumu mesti tritaškiai, taip pat jie pranoko „Palangą“ kovoje dėl atšokusių kamuolių (39-34).

„Palanga“: Mantvydas Satniulis 21, Laimonas Remeikis 18, Doudou Gueye 10.

„Perlas“: Martynas Maskolaitis 28 (8/13 dvit., 24 naud. bal.), Einaras Tubutis 14, Lukas Kvedaravičius 12, Arnas Beručka 11.