Šakių „Vytis“ (36-3) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliarųjų sezoną užbaigė perrašydami NKL istorijos metraščius bei iškovodomi daugiau nei užtikrintą pergalę.

35
39
100%
15/15
100%
5/5

Aurimo Jasilionio auklėtiniai namuose 135:84 (38:21, 34:25, 31:14, 32:24) nepaliko vilčių pirmenybių autsaiderei „Palangos“ (6-33) komandai.

135 taškai per vienerias rungtynes – naujas NKL rekordas. „Vytis“ pagerino Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ priklausiusį rekordą, kuris siekė 128 taškus ir buvo užfiksuotas 2011 m. sausį rungtynėse su Anykščių „Puntuku“.

„Vytis“ reguliarųjų sezoną užbaigė turėdamas 19 pergalių iš eilės seriją, tuo metu palangiškiai – 26 pralaimėjimais paeiliui.

Svečiai atsilaikė pusę pirmojo kėlinio, kuomet atsilikinėjo 13:17, tačiau tuomet „Vytis“ užkūrė savo puolimo mašiną. Gytis Radzevičius pelnė 4 taškus paeiliui, Edvinas Jezukevičius pridėjo tritaškį ir taip inicijavo šeimininkų spurtą 18:4 ir šeimininkai įgijo 18 taškų persvarą (35:17).

Rungtynių baigtis buvo galutinai aiški jau prieš ilgąją pertrauką, kuomet net 72 taškus pelnęs „Vytis“ pirmavo 72:46.

Šios rungtynės rekordinės buvo ir Gyčiui Radzevičiui. Gynėjas pelnė 35 taškus (15/15 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 5/5 baudų metimai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 39 naudingumo balus.

35 taškai – naujas G. Radzevičiaus rezultatyvumo rekordas.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 35 (15/15 dvit.), Edvinas Jezukevičius 24, Aurelijus Pukelis 20, Julius Daugėla 17, Aurimas Majauskas 13, Markas Užukauskas 10.

„Palanga“: Laimonas Remeikis 28, Augustinas Venckus 24, Jaleelas Williamsas 10.