Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Rytis Pipiras ir Šarūnas Beniušis kartu pelnė 50 taškų bei NKL išplėšė pergalę Joniškio „Delikateso“ (7-5) klubui. Likus žaisti 25 sekundes, Š. Beniušis pataikė dvitaškį, vėliau lėmusį Roberto Giedraičio auklėtinių triumfą namuose 75:74 (25:20, 21:15, 17:27, 12:12) prieš Vilniaus „Perlo“ (6-6) krepšininkus.

24
36
13
67%
2/3

R. Pipiras per 33 minutes pelnė 26 taškus (10/11 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 29 naudingumo balus.

Tuo metu Š. Beniušis rungtyniavo 27 minutes, surinko 24 taškus (11/13 dvitaškiai, 2/3 baudos), sugriebė 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas bei užfiksavo 36 balų naudingumą.

„Perlą“ paskui save tempęs Karolis Giedraitis likus žaisti 3 minutes ir 44 sekundes pelnė du taškus ir tuomet svečiai dar buvo priekyje – 74:72. Visgi po to per likusį vilniečiai prametė šešis metimus ir liko be taškų.

Po Š. Beniušio lemiamų taškų sostinės ekipa savo atsakymui dar turėjo 25 sekundes, bet po minutės pertraukėlės Šarūnas Valunta blokavo K. Giedraičio metimą.

„Delikatesas“: Rytis Pipiras 26 (10/11 dvit.), Šarūnas Beniušis 24 (11/13 dvit., 13 atk. kam.).

„Perlas“: Karolis Giedraitis 27 (9/18 metimai), Augustas Marčiulionis 13 (5/13 metimai), Domantas Vilys 11 (4/12 metimai).