Nuotr.: bcsiauliai.lt
Nuotr. bcsiauliai.lt

Joniškio „Delikatesas“ per paskutines 5 minutes surinko viso labo 6 taškus ir Roberto Giedraičio auklėtiniai namuose NKL tarptautiniame turnyre 70:79 (20:29, 14:13, 20:18, 16:19) turėjo pripažinti Minsko „Cmoki-2“ krepšininkų pranašumą.

19
23
88%
7/8
100%
2/2

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, Rytis Biliartas pataikė iš vidutinio nuotolio ir sumažino šeimininkų deficitą iki 3 taškų (68:71), tačiau po šio epizodo tris minutes trukęs taškų badas „Delikatesui“ buvo lemtingas.

Maksimas Liutychas taip pat atsakė dvitaškiu, iš vidutinio nuotolio pataikė ir Cimafejus Jeusijevičius, O Danilas Barysevičius sudrebino lanką dėjimų ir iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, svečiai jau turėjo 9 taškų pranašumą (77:68), kurį išsaugojo iki pat finalinės sirenos.

„Delikatesui“ daugiausiai problemų kėlęs D. Barysevičius pelnė 19 taškų (7/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir peremė 1 kamuolį bei surinko 23 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 15 (4/7 dvit., 2/8 trit.), Šarūnas Beniušis 14 (4/7 dvit.), Rytis Pipiras 12 (6 rez. perd.), Šarūnas Valunta 11 (4/6 dvit.).

„Cmoki-2“: Danilas Barysevičius 19 (7/8 dvit.), Andrejus Stabrouskis 13 (2/9 dvit., 3/4 trit.), Cimafejus Jeusijevičius 10.