Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyre. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 55:76 (11:11, 15:26, 11:18, 18:21) nusileido Minsko „Cmoki-2“ krepšininkams.

16
20
8
100%
2/2

Šiame susitikime nežaidė Vytautas Šarakauskas ir Tadas Pažėra, kuriems treneris Tomas Gaidamavičius suteikė poilsio. Aikštėje nedaug laiko praleido ir Deividas Anužis (14 min.) bei Erikas Kubilius (8 min.).

„Neptūnas-Akvaservis“ toliašaudė artilerija šios dienos susitikime strigo – tikslą pasiekė vos 3 tritaškiai iš 25 (12 proc.). Uostamiesčio krepšininkai kovą dėl kamuolių pralaimėjo 34-47.

Aikštelės šeimininkų puolimas sunkiai kūrėsi jau pirmajame susitikimo ketvirtyje, kurio metu buvo pelnyti 11 taškų. Klaipėdiečiai antrojo ketvirčio viduryje įkrito į duobę 5:16, o prieš ilgąją pertrauką jų deficitas siekė 26:37.

Trečiąjį kėlinį T. Gaidamavičiaus auklėtiniai sužaidė nesėkmingą atkarpą 0:10, o „Cmoki-2” pranašumas išaugo iki 21 taško (26:47). Per likusį laiko tarpą pasireikšti gavo visi rungtynėms registruoti „Neptūnas-2” krepšininkai.

Įprastai mažiau po 5 minutes per susitikimą žaidžiantis 18-metis Petras Piekus dvikovoje su Baltarusijos ekipa žaidė 31 minutę, pelnė 6 taškus bei atkovojo 4 kamuolius.

Nesėkme pasibaigusiame mače ryškus buvo 17-metis Lukas Kreišmontas, pelnęs 17 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.) bei sužaidęs rezultatyviausias karjeros rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ gretose.

Rytoj klaipėdiečiai vyks į Kauną, kur 16 val. stos į mūšį prieš „Žalgirio-2“ krepšininkus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 17 (6/8 dvit., 4 atk. kam.), Klaidas Metrikis 11 (5 atk. kam.), Nojus Mineikis 10, Petras Piekus 6.

„Cmoki-2”: Maksimas Liutichas 15 (8 atk. kam.), Vladislavas Blizniukas 12, Antonas Vaškevičius 10.