Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Trečiąją pergalę per ketverias rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje pasiekė Tauragės krepšinio klubas (9-12), namuose 78:71 (19:14, 20:18, 16:23, 23:16) įveikęs čempionę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (11-7) ekipą.

22
23
1
57%
4/7

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams tai buvo pirmoji nesėkmė po trijų laimėjimų paeiliui.

Šiame susitikime uostamiesčio ekipoje debiutavo aukštaūgis Rokas Gadiliauskas. Centras per 8 minutes prametė vienintelį mestą metimą, atkovojo kamuolį, kartą suklydo bei tris kartus pažeidė taisykles.

„Neptūnas-Akvaservis“ šiandien vertėsi be kapitono Deivido Anužio. Šlaunies traumą besigydantis įžaidėjas grįš po trijų savaičių.

Klaipėdiečių puolimas pirmoje mačo pusėje strigo – per pirmąjį ketvirtį pelnyti 14 taškų, o po dviejų „Neptūno-Akvaservis“ atsilikimas siekė 7 taškus – 32:39.

Pirmoje susitikimo dalyje Klaipėdos ekipa stipriai rėmėsi tolimais metimais, nuo tritaškio zonos atakavę net 21 kartą bei pataikę 6 metimus. Tuo metu nuo baudų metimo linijos T. Gaidamavičiaus kariauna metė vos du kartus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ deficitas buvo pasiekęs dviženklę ribą (44:55), tačiau per likusias dvi ketvirčio minutes klaipėdiečiai surengė įspūdingą spurtą 11:0, o po Eriko Kubiliaus dvitaškio mačo rezultatas tapo lygus – 55:55.

Tauragiškiai lemiamame kėlinyje sužaidė sėkmingą atkarpą: Tadas Sebežiovas pelnė 5 taškus, Raidas Nacius pridėjo tritaškį, o spurtas 8:2 aikštelės šeiminikams leido atitolti per 8 taškus (61:69).

Klaipėdiečiai bandė kabintis į rungtynes, tačiau galiausiai pripažino Tauraės krepšininkų pergalę. Rytoj uostamiesčio ekipa namuose priims Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšininkus. Susitikimo pradžia – 17 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 17 (9 atk. kam.,), Klaidas Metrikis ir Tadas Pažėra (7 atk., 4 per. kam., 24 naud. bal.) – po 13, Erikas Kubilius 12 (2/3 trit.).

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 22 (4/7 trit.), Mindaugas Stašys 12, Paulius Morkeliūnas 11, Deividas Keburys 10.