Nuotr.: D. Lukšta

Dešimtąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (10-20) ekipa namuose 89:86 (21:26, 21:11, 24:18, 23:31) palaužusi Mažeikių „Erelių“ (10-20) pasipriešinimą.

Foto galerija

Po šių rungtynių NKL čempionate Jonavos klubas užima tryliktą vietą ir nuo dvyliktoje vietoje esančių tauragiškių atsilieka dviem pergalėmis.

Po pirmosios kovingos rungtynių dalies Jonavos klubas turėjo penkių taškų pranašumą (42:37).

Trečiojo ketvirčio metu „Sintek-Jonava“ įjungė didesnes apsukas gynyboje bei puolime bei antrojo kėlinio pusėje turėjo jau 14 taškų pranašumą (61:47). Tiesa, iki ketvirčio pabaigos „Ereliai“ kiek sumažino atsilikimą (55:66).

Lemiamo kėlinio metu „Ereliai“ nesustojo mažinti atsilikimo ir po spurto 21:5 išsiveržė į priekį (84:81). Jonaviečiai nesutriko ir po Martyno Linkevičiaus dvitaškio paskutinę rungtynių minutę vėl pirmavo (87:86). „Erelių“ metimai skriejo pro šalį, o pergalę jonaviečiams įtvirtino M. Linkevičiaus baudų metimai (89:86).

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 19, Jalen Bradley ir Martynas Linkevičius po 18, Rytis Juknevičius ir Martynas Pacevičius po 12.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 31, Tomas Zdanavičius 17, Modestas Žaunieriūnas 14.