Sunkiai įsibegėjęs Kauno „Žalgiris-2” (16-15) perprato šeimininkų žaidimą ir, padedamas rekordus gerinusio Modesto Kanclerio, iš Mažeikių išsivežė šešioliktąją pergalę šį sezoną.

23
25
100%
9/9
2

Kauniečiai šeštadienį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse 87:75 (20:21, 29:13, 24:20, 14:21) nugalėjo „Erelių“ (10-21) krepšininkus.

Po pirmojo kėlinio minimaliu deficitu (20:21) atsilikusi jaunųjų žalgiriečių kompanija susiėmė antrajame ketvirtyje ir į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudama 15 taškų – rezultatu 49:34.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, po jo „Žalgiris-2“ priekyje buvo jau 19 taškų pranašumu (73:54). Tiesa, lemiamą ketvirtį „Ereliai“ laimėjo (21:14), tačiau pranašumas, susikrautas per pirmuosius tris kėlinius, leido Kauno krepšininkams švęsti užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai „Žalgirio“ dublerių gretose žaidė M. Kancleris. Krepšininkas per beveik 28 minutes pataikė visus 9 dvitaškius ir pelnė 23 taškus (9/9 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Tai buvo asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus NKL čempionate pagerinęs M. Kanclerio pasirodymas. Iki šiol daugiausiai jis buvo įmetęs 16 taškų ir surinkęs 24 efektyvumo balus.

„Erelių“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Haroldas Saprykinas, pelnęs 22 taškus (4/5 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud. met.), atkovojęs ir perėmęs po 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir taip užfiksavęs 28 balus siekiančius naudingumo rodiklius.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 22 (7 išprov. pražang., 28 naud. bal.), Lavellas Boydas 19, Tomas Balčiūnas 11 (6 atk. kam.), ..., Anthony January 2 (7 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Modestas Kancleris 23, Erikas Venskus 16, Marius Valinskas 14 (8 rez. perd.), Arnas Adomavičius 11, ..., Giedrius Bergaudas 5 (8 atk. kam.).