Nuotr.: A.Čiža

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Molėtų „Ežerūnas“ (14-20), kuris namuose 102:73 (21:21, 32:21, 20:17, 29:14) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (17-16) bei taip nutraukė kauniečių 7 pergalių iš eilės seriją.

18
24
8
2

Šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Kostas Jonuška pataikė floaterį ir tritaškį, Remigijus Sugintas realizavo baudos metimą už Luko Ulecko techninę pražangą bei kitoje atakoje atliko sėkmingą reidą krepšio link, o „Ežerūnas“ antrąjį kėlinį baigė spurtu 19:5 ir susikrovė 9 taškų persvarą (53:42).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Ignas Lukošius ir R. Sugintas pataikė po dvitaškį, dar vieną taiklų metimą pridėjo Arnas Beručka, o I. Lukošius po šio epizodo surinko 4 taškus paeiliui ir Molėtų ekipos pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų – 71:53.

Per ketvirtąjį kėlinį šeimininkai dar labiau padidino apsukas bei galutinai įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Ignas Lukošius pelnė 18 taškų (9/12 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius (9/12 dvit.) ir Jonas Zakas (3/5 trit.) po 18, Kostas Jonuška 16 (6/7 dvit.), Arnas Beručka (6/9 dvit.) ir Remigijus Sugintas po 12.