Antroji „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro diena prasidėjo dar viena Vilniaus ir Kauno komandų akistata. Pagrindinių ekipų vakaro dvikovą dėl KMT trofėjaus sekmadienio ryte apšildė jaunosios grandų komandos.

GM: 2

Dėl Ateities taurės susigrūmė Vilniaus „Perlo“ bei Kauno „Žalgirio-2“ komandos. Pergalę ir nugalėtojų taurę iškovojo visas rungtynes pirmavę ir tik ketvirtame kėlinyje oponentus arčiau prisileidę vilniečiai – jie rungtynes laimėjo 83:75 (26:16, 15:13, 32:22, 10:24).

Šeimininkai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, po kurio turėjo dviženklį pranašumą – 26:16.

Vėliau kauniečiai kelis kartus bandė vytis varžovus, tačiau šie patikimai žaidė gynyboje ir rimtesnių prošvaisčių žalgiriečiams nesuteikė. Negana to, Vilniaus komanda dar labiau didino savo pranašumą – trečiajame kėlinyje vienu metu ji siekė net 20 taškų (64:44).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai buvo grąžinę intrigą – laimėtojų persvara vienu metu buvo aptirpusi iki 10 taškų (75:65), o vėliau net ir iki 5 (80:75), tačiau pergalingo pranašumo vilniečiai nebeiššvaistė.

Kauniečiams šiose rungtynėse padėjo du krepšininkai, plušantys su pagrindine „Žalgirio“ komanda – Lukas Uleckas ir Erikas Venskus.

„Perlui“ tai buvo tarsi revanšas už praėjusį savaitgalį patirtą nesėkmę jaunimo Eurolygos atrankos varžybose – tąkart Kaune rezultatu 92:79 laimėjo jaunieji žalgiriečiai.

„Perlas“: Einaras Tubutis 20 (10 atk. kam.), Domantas Vilys 17, Simas Jarumbauskas 12, Adas Šimonis ir Robertas Keliačius (10 atk. kam.) po 11.

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 19, Martynas Arlauskas 13, Marius Valinskas 11.