Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Molėtų „Ežerūno“ (15-20) krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį baigė pergalingai. Mariaus Kugaudos auklėtiniai Kaune 80:70 (13:14, 21:17, 22:24, 24:15) pranoko vietos „Žalgirį-2“ (17-17) ir įsirašė penktąją pergalę paeiliui.

18
23
80%
4/5
100%
2/2

Svečiai pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Jonas Zakas pataikė iš toli, Kristijonas Kirlys pridėjo dvitaškį, o J. Zakas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir „Ežerūno“ pranašumas ketvirčio viduryje ūgtelėjo iki 8 taškų (71:63).

Rankų nuleisti neketinę šeimininkai, iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, sušvelnino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau jaunieji žalgiriečiai po to strigo puolime, o prieš prasidedant paskutinei minutei Raimundas Ambrulaitis realizavo baudas ir įtvirtino „Ežerūno“ pergalę (78:70).

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs J. Zakas pelnė 18 taškų (2/5 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 20 (4/9 trit.), Vitalijus Kozys 17 (13 atk. kam.), Erikas Venskus 10 (5/13 dvit.).

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 18 (4/5 trit.), Kostas Jonuška 14 (7/11 dvit.), Ignas Lukošius 10.