Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Molėtų „Ežerūnas“ (17-22), kuris savų žiūrovų akivaizdoje 101:86 (24:17, 35:16, 24:23, 18:30) sutriuškino Kauno KTU (5-33) krepšininkus, kuriems tai buvo 12-oji nesėkmė iš eilės.

17
21
6
100%
1/1

Šeimininkai susitikimo baigtį nulėmė antrojo kėlinio metu. Jonas Zakas surinko 6 taškus iš eilės, po dvitaškį pridėjo Raimondas Ambrulaitis ir Marius Pociukonis, o Ignas Lukošius pelnė taškus su pražanga ir „Ežerūnas“ atitrūko 15 taškų persvara (37:22).

Toliau apsukų nemažinęs Molėtų klubas ketvirtį laimėjo 35:16 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 26 taškų pranašumą – 59:33.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir mačo kontrolę išlaikę Molėtų krepšininkai ramiai užbaigė rungtynes.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Ignas Lukošius, kuris pelnė 17 taškų (8/10 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

„Ežerūnas“: Remigijus Sugintas 22 (7/12 dvit.), Ignas Lukošius (8/10 dvit.) ir Arnas Beručka (6/9 metimų) po 17.

KTU: Adomas Sidarevičius 24 (8/11 dvit.), Redas Jakubauskas 19 (8/10 dvit.), Motiejus Syminas 15 (6/10 dvit.), Karolis Sapiega 11.