Nuotr.:

Martyno Zigmantavičiaus vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (30-12) paskutiniame reguliaraus sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) susitikime namuose 93:83 (21:22, 27:17, 20:26, 25:18) šventė pergalę prieš svečius iš Žemaitijos – „Telšių“ (25-17) krepšininkus.

16
23
14
56%
5/9

Tiek „Sūduva-Mantinga“, tiek „Telšiai“ jau turi kelialapius į atkrintamąsias.

Rungtynių pradžioje „Sūduva-Mantinga“ kiek buksavo ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo minimaliu deficitu (21:22), tačiau atsitiesė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 27:17 – prieš ilgąją pertrauką Marijampolės ekipa buvo priekyje 9 taškais (48:39).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Telšiai“ atsigriebė trečiajame kėlinyje, kuriame triumfavo 26:20 – po trijų ketvirčių „Sūduva-Mantinga“ vis dar pirmavo 3 taškais (68:65).

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje Marijampolės klubas sutvarkė formalumus, jį laimėjo 7 taškais (25:18), ir šventė pergalę rezultatu 93:83.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė M. Zigmantavičius. Krepšininkas per 34 minutes pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 3/8 trit., 0/1 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 22 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Mindaugas Norkus, pelnęs 19 taškų (7/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 4 kamuolius bei surinkęs 25 efektyvumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius 23 (22 naud. bal.), Gediminas Navickas 17 (7 rez. perd.), Justinas Jogminas 16 (14 atk. kam., 23 naud. bal.), Edvinas Jezukevičius 13 (8 atk. kam., 20 naud. bal.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Vilius Pocius 16,  Ovidijus Kaminskis 12, Deividas Rasys 11, ..., Mindaugas Motuzas (6 atk. kam.) ir Ignas Razutis (6 rez. perd.) po 5.

3 TO
28 MIN
Ignas  Razutis
6 AS
1 TO
29 MIN