Mažeikių „Ereliai“ (7-12) „VIKINGLOTTO-NKL“ pirmenybėse įsirašė sunkią pergalę.

Aloyzo Rudžio auklėtiniai po sėkmingiau sužaistos ketvirtojo kėlinio pabaigos namuose 81:74 (17:23, 13:13, 21:19, 30:19) įveikė Joniškio „Delikateso“ (9-10) pasipriešinimą ir privertė juos patirti antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus pusantros minutės šeimininkai turėjo 2 taškų deficitą (70:72), tačiau jau netrukus Augustinas Venckus smeigė tritaškį, Mantvydas Staniulis pridėjo dvitaškį, o taiklios Roko Stankevičiaus baudos šeimininkams leido išsiveržti į priekį 77:72.

Svečiams į šį „Erelių“ spurtą per likusią pusę minutės tuo pačiu atsakyti nepavyko ir mažeikiškiai šventė pergalę prieš aukščiau už juos turnyrinėje lentelėje žengiančią ekipą.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo R. Stankevičius, kuris per 35 aikštelėje praleistas minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, po tiek pat kartų perėmė kamuolį ir blokavo varžovų metimus, triskart suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 16 (8 atk. kam., 21 naud. bal.), Mogga Lado 13, Justas Nausėdas 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantvydas Staniulis (4 rez. perd.) ir Augustinas Venckus po po 10.

„Delikatesas“: Andrius Globys 18 (6 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 14 (4/9 trit., 5 atk. kam.), Airidas Giedraitis 13 (4 per. kam.), Giedrius Stankevičius (7 atk. kam.) ir Aistis Pilauskas (5 kld.) po 9.