Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Lengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo Šilutės „Šilutė“ (17-7).

Šilutiškiai sekmadienio vakarą mače išvykoje 96:73 (26:16, 23:16, 21:21, 26:20) nugalėjo „Jonavos“ (6-18) krepšininkus.

Pirmąsias 7 minutes lygiai (13:12) žaidusių komandų tempai galiausiai išsiskyrė – „Šilutė“ spurtavo 13:4 ir po pirmojo rungtynių kėlinio pirmavo dešimties taškų persvara (26:16).

Per likusį susitikimo laiką šilutiškiai tik dar labiau tolo ir nė sykio Jonavos komandai nebeužleido lyderiaujančios ekipos vaidmens bei šventė pergalę.

Nepaisant to, kad „Jonava“ atkovojo 8 kamuoliais daugiau (42 prieš 34), „Šilutė“ atliko net 15 rezultatyvių perdavimų daugiau nei varžovai – 28 prieš 13.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 14, Ignas Fiodorovas 13 (7 atk. kam.), Stanley Whittakeris 11 (6 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 10, …, Kahlilas Thomasas 2 (8 atk. kam.).

„Šilutė“: Andrius Gaidys 17, Ernestas Sederevičius 16, Byronas Sanfordas 15, Paulius Poška (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Omaras Alstonas (5 atk. kam.) po 14, …, Linas Lekavičius 7 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).