Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

VIKINGLOTTO-NKL rezultatyviose rungtynėse „Gargždų“ (10-14) ekipa pasiekė antrąją pergalę iš eilės. Alberto Vilimo auklėtiniai savo aikštėje 99:91 (31:25, 18:24, 29:21, 21:21) nugalėjo Šilalės „Lūšį“ (6-19)

25
43
14
85%
11/13

Gargždiškius į priekį tempė Mantas Ruikis ir Laurynas Mikalauskas. M. Ruikis per 33 minutes įmetė 27 taškus (6/10 dvit., 2/6 trit., 9/11 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu L. Mikalauskas per 36 minutes įmetė 25 taškus (7/10 dvit., 11/13 baudos), atkovojo 14 kamuolių ir išprovokavo 11 pražangų.

Pralaimėjusiems Deividas Kumelis atliko net 15 rezultatyvių perdavimų ir taip užfiksavo savo karjeros rekordą bei pirmenybių geriausią sezono rezultatą.

Šią savaitę prie komandos prisijungęs įžaidėjas per du mačus fiksuoja 12 rezultatyvių perdavimų vidurkį.

„Gargždai“ spurtą surengė trečiajame kėlinyje, kai Ernestas Jonkus įmetė dvitaškį su pražanga, Laurynas Mikalauskas pridėjo taiklias baudas, o Rimantas Daunys smeigė du tritaškius iš eilės ir šeimininkai atitrūko 78:68.

Ketvirtajame kėlinyje „Lūšis“ priartėjo iki 74:78, bet tada R. Daunys surinko penkis taškus iš eilės. Netrukus „Gargždai“ susigrąžino dviženklį pranašumą bei užtikrintai laimėjo.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 27 (6/10 dvit.), Laurynas Mikalauskas 25 (7/10 dvit., 11/13 baudos, 14 atk. kam.), Rimantas Daunys 16,  Deividas Anužis 12 (7 rez. perd.), Ernestas Jonkus 9 (10 rez. perd.).

„Lūšis“: Eimantas Žilius 19 (9 atk. kam.), Deividas Kumelis 18 (15 rez. perd.), Mindaugas Čepauskas 15, Valdemaras Knystauskas 13.