Nuotr.: A.Čiža

Ignas Lukošius surinko galingą dvigubą dublį, o jo vedamas Molėtų „Ežerūnas“ (12-17) namuose 92:75 (18:15, 27:22, 27:14, 20:24) įveikė Šilalės „Lūšį“ (7-22).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai šeimininkai laimėjo atkarpą 25:8 ir pradėjo triuškinti savo varžovus – 70:48.

„Ežerūnas“ paskutiniame ketvirtyje kontroliavo mačo eigą, o rezultatą svečiams pavyko apkarpyti tik dvikovos pabaigoje.

Nugalėtojams I. Lukošius per 37 minutes pelnė 20 taškų (9/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus ir surinko 38 naudingumo balus.

„Lūšies“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Deividas Kumelis. Gynėjas per 24 minutes pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 3/5 trit.), tačiau suklydo 6 kartus.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius (9/10 dvit., 14 atk. kam., 3 blk., 38 naud. bal.) ir Justas Šukelis (6/7 dvit., 22 naud. bal.) po 20, Dominykas Zupkauskas 16 (8 rez. perd., 22 naud. bal.), Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas 10.

„Lūšis“: Deividas Kumelis 17 (6 kld.), Eimantas Žilius 14, Modestas Jurkaitis 9 (5 rez. perd.).