Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Lengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo Mažeikių „Erelių“ (14-17) ekipa, kuri išvykoje 92:71 (22:18, 26:8, 21:22, 23:23) nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (8-24) krepšininkus.

16
21
67%
6/9
6

„Ereliai“ į priekį atsiplėšė dar antrajame kėlinyje, kuriame patys įmetė 26 taškus, varžovams leido įmesti 8 ir taip „Lūšį“ pranoko daugiau nei 3 kartus.

Antroje pusėje mažeikiškiai minimaliu skirtumu 44:45 nusileido Šilalės komandai, tačiau prieš tai susikrautas galingas pranašumas leidžia jiems švęsti pergalę.

Nepaisant pralaimėjimo, „Lūšies“ komandoje puikų pasirodymą surengė Justas Košys, per 31 minutę pelnęs 22 taškus (6/8 dvit., 1/1 trit., 7/8 baud. met.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 31 naudingumo balą.

„Lūšis“: Justas Košys 22 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud. bal.), Modestas Jurkaitis 13 (5 atk. kam.), ..., Raimondas Matutis (6 atk. kam.), Brandonas Boldenas (9 atk. kam.) ir Deividas Kumelis (8 rez. perd.) po 4.

„Ereliai“: Mogga Lado 20, Jameelas Tayloras 19 (6 atk. kam.), Rokas Stanevičius 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantvydas Staniulis 10 (7 rez. perd.), Justas Nausėdas 8 (6 atk. kam.), ..., Christianas Noblesas 2 (5 rez. perd.).