Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Šakių „Vytis“ (17-16) VIKINGLOTTO-NKL svečiuose 95:82 (26:20, 19:33, 24:21, 26:8) įveikė Vilniaus „Perlą“ (14-18.)

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Perlas“ buvo priekyje 74:69, bet Šakių ekipa spurtavo 14:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (83:74).

Netrukus komandas jau skyrė dviženklis taškų skaičius, o jo „Vytis“ nepaleido iki mačo pabaigos.

„Perlo“ komandoje geriausias sezono rungtynes sužaidė Simas Jarumbauskas. Jis pelnė 32 taškus (7/14 dvit., 3/8 trit., 9/10 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius bei surinko 41 naudingumo balą.

41 naudingumo balas – naujasis krepšininko rekordas. Tuo metu 32 taškai yra jo sezono rekordas.

Šakių komandoje Paulius Semaška surinko dvigubą dublį: pelnė 11 taškų, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 naudingumo balus.

14 rezultatyvių perdavimų yra naujasis P. Semaškos karjeros rekordas.

Prieš rungtynes buvo apdovanotas naudingiausias gruodžio mėnesio lygos krepšininkas Einaras Tubutis. Jis po užpuolimo žaidė pirmąsias rungtynes namuose. Jam atiteko „SGS watches“ laikrodis.

Nuotr. R Lukoševičius

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 32 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Ignas Juškevičius 16 (9 atk. kam.), Pijus Rimkus 12, Jokūbas Rubinas 11 (5 rez. perd.).

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 16 (7/10 metimai), Paulius Beliavičius 15 (6 rez. perd.), Karolis Kokoška ir Gabrielius Čelka po 13, Paulius Semaška 11 (14 rez. perd.), Marijus Užupis 9.