Nuotr.: M.Baranauskas

Mažeikių „Ereliai“ (2-12) NKL – VIKINGLOTTO iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Šįkart Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai svečiuose 84:74 (17:26, 24:13, 23:15, 20:20) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-7), kurį pranoko ir šeštadienį.

Fotogalerija

Klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 26:17, tačiau po to įkrito į duobę. Antrąjį kėlinį „Ereliai“ laimėjo 11 taškų persvarą, trečiąjį – 8 taškais, ir prieš lemiamas 10 minučių turėjo 10 taškų persvarą (64:54).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Ereliai“ tuoj pat įgijo 15 taškų pranašumą ir iki mačo pabaigos išsaugojo persvarą.

„Ereliai“ rungtynėse pataikė 57 proc. dvitaškių (19/33) ir 47 proc. tritaškių (11/23).

Klaipėdiečiai taikliau atakavo iš dvitaškio zonos (20/33, 60 proc.), bet realizavo tik 7 tritaškius iš 29 (24 proc.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 16, Lukas Kreišmontas 13, Dovydas Romančenko ir Adomas Sidarevičius (7 rez. perd.) po 11, Nojus Mineikis 9 (11 atk. kam.).

„Ereliai“: Augustinas Venckus 22 (4/7 trit.), Edgaras Preibys 20 (7/10 metimų), Dominykas Bučas 14 (4/8 trit.), Andrius Gaidys (9 rez. perd.) ir Karolis Sapiega (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 12.