Nuotr.: Dominykas Repečka
Nuotr. Dominykas Repečka

Galingą antrąjį kėlinį sužaidusi Vilkaviškio „Perlo“ (4-6) komanda NKL – VIKINGLOTTO rungtynėse svečiuose 81:74 (19:21, 28:10, 18:23, 16:20) palaužė „Gargždus“ (9-4).

13
21
67%
4/6
43%
3/7

Antrąjį kėlinį „Perlas“ laimėjo net 18 taškų persvara – 28:10.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 min. ir 45 sek. „Gargždai“ priartėjo iki 6 taškų deficito (66:72), o likus pusantros minutės komandas skyrė penki taškai.

Visgi Paulius Gvaizdaitis įmetė dvitaškį su pražanga, „Perlo“ pranašumą padidino iki 8 taškų ir taip likus 47 sekundėms nulėmė rungtynių baigtį.

„Gargždų“ komandoje Oskaras Pleikys pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

„Gargždai“: Oskaras Pleikys 21 (15 atk. kam., 31 naud. bal.), Mantas Ruikis 16, Modestas Kumpys 15 (9 atk. kam.), Ernestas Bružas 7.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 13, Julius Liesis 12, Paulius Gvaizdaitis 11, Povilas Gaidys 10, Martynas Linkevičius 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).