NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse tęsiasi Šilalės „Lūšies“ (0-20) pergalių badas.

25
12
80%
4/5

Šį sykį namuose žaidusius Šilalės krepšininkus 76:71 (18:19, 24:17, 20:19, 14:16) įveikė Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (7-13).

Šeimininkų bėdos prasidėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kurį Molėtų klubas užbaigė atkarpa 8:0 (42:36), o po pertraukos svečiai netrukus įgijo ir dviženklę persvarą – 55:42.

Nors likus 3 minutėms Ignas Daukšys smeigė tritaškį ir sumažino šeimininkų atsilikimą iki 4 taškų (66:70), „Ežerūnas-Atletas“ užtikrinčiau sužaidė dvikovos pabaigą ir įsirašė septintąją pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė 21 tašką (5/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.) pelnęs Evaldas Džiaugys. Puolėjas per 32 minutes dar spėjo atkovoti 3 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, suklysti 4 kartus ir surinkti 20 naudingumo balų.

„Lūšis“: Mindaugas Čepauskas 19 (7/11 dvit.), Ignas Daukšys 17, Tadas Kymantas 12, Osvaldas Mačernis 11 (6 rez. perd.).

„Ežerūnas-Atletas“: Evaldas Džiaugys 21 (5/7 dvit., 20 naud. bal.), Ignas Juškevičius 14 (5/7 dvit., 12 atk. kam., 7 išpr. praž., 25 naud. bal.), Airidas Giedraitis 13, Modestas Žaunieriūnas 12 (5 rez. perd.), Rokas Mačiulis 11 (5 rez. perd.).