Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Ketvirtąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (17-5).

18
22
80%
4/5
50%
2/4

Šį kartą Eriko Kučiausko kariauna namuose 86:72 (20:22, 20:17, 22:9, 24:24) įveikė Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (9-16).

Pirmoje pusėje aikštėje vyko atkakli kova, o ilsėtis komandos išėjo „Vyčiui“ turint minimalią persvarą – 40:39.

Šeimininkai spurtavo iškart po pertraukos, kai laimėjo atkarpą 13:3 ir įgijo dviženklį pranašumą (53:42).

Po nesėkmingos trečiojo kėlinio pradžios Remigijaus Bardausko auklėtiniams grįžti į rungtynes nebepavyko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Šarūnas Vingelis. Snaiperis per 26 minutes įmetė 18 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 18 (4/5 dvit., 22 naud. bal.), Karolis Kokoška 14, Mindaugas Stašys 13 (8/8 baud., 22 naud. bal.), Paulius Beliavičius 12.

„Ežerūnas-Atletas“: Evaldas Džiaugys 16, Modestas Žaunieriūnas 13, Rokas Mačiulis 9.