Donatas Savickas Rinkodaros vadovas
GM 2P% 3P% FT% REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
7Bet-NKL 15 54.7 30.1 67.3 37.5 19.1 6.6 14.1 1.7 2.4 21.9 23.3 76.5 84.7 »
2022-11-24
Kauno r. „Atletas“ (5-10) iškovojo penktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Remigijaus Bardausko auklėtiniai namie 88:54 (27:13, 20:11, 22:11, 19:19) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (2-13) ir laimėjo antrąjį kartą paeiliui. Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje susikrovė 17 taškų persvarą (25:8), kurią iki ilgosios pertraukos padidino iki 23 taškų (47:24).
2022-11-19
Ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Kauno r. „Atletas“ (4-10), namie 84:77 (18:24, 15:13, 26:22, 25:18) nugalėjęs Mažeikių „M Basket“ (5-8). Dviejų pralaimėjimų seriją nutraukęs „Atletas“ iškovojo antrąją pergalę per pastarąsias 9 rungtynes.
2022-11-17
Penktąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Mažeikių „M Basket“ (5-7), namie 84:73 (16:29, 22:13, 22:14, 24:17) nugalėjusi Kauno r. „Atletą“ (3-10).  Rungtynes daug geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 29:16, tačiau mažeikiškiai trauktis neketino.
2022-11-12
„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse „Šilutė“ (6-5) vos per plauką išnešė sveiką kailį. Simono Serapino auklėtiniai namie 78:76 (16:13, 18:16, 26:26, 18:21) paskutinių sekundžių trileryje paguldė Kauno r. „Atletą“ (3-9).
2022-11-12
„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susitiks praėjusio sezono ketvirtfinalio varžovai – praeities nuoskaudą turinti „Šilutė“ savo žiūrovų akivaizdoje stos į kovą su didelių ambicijų nestokojančiu Kauno r. „Atletu“. 19.30 val. prasidedančias rungtynes tiesiogiai transliuos Info TV ir Delfi TV.
2022-11-10
Joniškio „Delikatesas“ (2-8) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ pirmenybėse Joniškio klubas išvykoje 75:88 (19:27, 20:20, 12:16, 24:25) turėjo pripažinti Kauno r. „Atleto“ (3-8) pranašumą ir suklupo 5 kartą iš eilės.
2022-11-10
Kauno r. „Atletas“ į komandą pasikvietė Medą Kuprijanovą. 197 cm ūgio puolėjas praėjusiame sezone rungtyniavo Mažeikių „M Basket“ gretose. 26-erių kėdainiškis praeitais metais „7bet-NKL“ čempionate per 25 minutes vidutiniškai pelnė po 8,5 taško, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2,1 rezultatyvaus perdavimo, perėmė 1,5 kamuolio bei rinko 14,7 naudingumo balus.

2022-11-05
Kauno r. „Atletas“ (2-8) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“ pirmenybėse. Remigijaus Bardausko auklėtiniai 67:76 (19:24, 12:13, 19:18, 17:21) šį kartą turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlo“ (5-5) atstovų pranašumą. „Atletui“ tai buvo penktasis pralaimėjimas paeiliui.
2022-11-03
21 taško persvarą iššvaistęs Vilniaus „Stekas“ (4-4) vos neprisižaidė „7bet-NKL“ rungtynių pabaigoje. Tomo Purlio auklėtiniai išvykoje 77:73 (19:15, 21:19, 21:18, 16:21) pranoko Kauno r. „Atletą“ (2-7).
2022-10-29
Danilo Sokolenka paskutinę rungtynių sekundę pataikė pergalingą metimą, o Palangos „Kuršiai“ (3-5) džiaugėsi triumfu „7bet-NKL“ čempionate. Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 77:76 (24:23, 15:15, 13:23, 25:15) po dramatiškos kovos išsigelbėjo prieš Kauno r. „Atletą“ (2-6).
2022-10-27
Nesustabdomai žaidžiantys „Telšiai“ (7-0) iškovojo septintąją „7bet-NKL“ pergalę paeiliui ir vis dar lieka be nesėkmių. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 81:59 (21:11, 22:9, 19:16, 19:23) pranoko Kauno r. „Atleto“ (2-5) krepšininkus.
2022-10-22
„7bet-NKL“ pirmenybėse Martynas Mažeika surengė įspūdingą pasirodymą, o jo vedama „Kretinga-VR Servisas“ (3-2) triumfavo. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 84:69 (23:20, 23:18, 15:11, 23:20) nukovė Kauno r. „Atleto“ (2-4) krepšininkus.
2022-10-20
Kauno r. „Atletas“ (2-3) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 89:75 (22:17, 13:18, 23:13, 31:27) nugalėjo Vilniaus „Ryto-2“ (1-4) krepšininkus. Po ilgosios pertraukos rezultatas buvo lygus – 35:35, bet sugrįžę ant parketo „Atleto“ atstovai surengė spurtą 10:2 bei susikrovė dviženklę persvarą (58:48).
2022-10-15
„Vytis-VDU“ (2-0) „7bet-NKL“ čempionate ir toliau išlieka nepralaimėję. Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 73:70 (20:19, 21:17, 13:18, 19:16) įveikė Kauno r. „Atleto“ (1-3) atstovus. Rungtynes galingai pradėjo „Vyčio-VDU“ krepšininkai, kurie iš karto spurtavo 11:0. Į spurtą sureagavęs „Atletas“ atsakė tuo pačiu – laimėjo atkarpą 12:0.
2022-10-13
Užsikūręs Liutauras Lelevičius pelnė 32 taškus ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-0) išplėšė pratęsimą bei pratęsė „7bet-NKL“ pergalių seriją iki trijų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai savo aikštėje 93:85 (14:19, 20:15, 15:19, 31:27) per pridėtą laiką nugalėjo Kauno r. „Atleto“ (1-2) ekipą.
2022-10-08
Pirmąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno r. „Atletas“ (1-1). Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 86:81 (20:25, 28:17, 17:14, 8:17, 13:8) palaužė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkus (0-2).
2022-10-06
Marijampolės Sūduva-Mantinga“ (1-0) pergalingai startavo „7bet-NKL“ pirmenybių starte. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 74:64 (18:26, 11:17, 20:6, 25:15) pranoko Kauno r. Atletą“ (0-1).
2022-10-06
Po ilgo laukimo šiandien startuoja „7bet-NKL“ čempionatas, kuriame 12 iš 14 komandų sužais pirmąsias naujojo sezono rungtynes. Tarp jų – Kauno r. „Atletas“, metantis iššūkį Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Prieš pat sezono startą NKLyga.lt kviečia susipažinti su į ketvertuką besitaikančia „Atleto“ komanda.
2022-10-06
Kauno r. „Atletas“ prieš pat „7bet-NKL“ startą paskelbė apie dviejų žaidėjų papildymą. Arminas Puišys oficialiai lieka „Atleto“ gretose. 200 cm ūgio 20-metis puolėjas praėjusiame „7bet-NKL“ čempionate sužaidė 16 rungtynių, per kurias jis vidutiniškai rinkdavo po 1,5 taško, atkovotą kamuolį ir 1,1 naudingumo balą.
2022-09-08
Kauno r. „Atletas“ stiprina sudėtį praėjusiame sezone „7bet-NKL“ žibėjusiu aukštaūgiu. Klubas oficialiai pranešė apie susitarimą su Tomu Balčiūnu. 22-ejų krepšininkas praėjusį sezoną pradėjo Joniškio „Delikateso“ klube, o vėliau persikėlė į „Šilutę“.
2022-09-02
Kauno r. „Atleto“ komandą papildė iš Vilniaus „Ryto“ sistemos į Kauną sugrįžtantis Tautvydas Baltrušaitis, oficialiai praneša klubas. 2020-aisiais metais Vilnių vietoje Kauno pasirinkęs talentas „Perlo Energijos“ komandai atstovavo du sezonus.
2022-08-31
Joniškio „Delikateso“ ekipa tęsia komplektacijos darbus bei ruošiasi „7bet-NKL“ pirmenybėms. Oficialiai pranešama, jog ekipą papildė brazilas Fernando Sanchesas Salsamendi.
2022-08-26
Kauno r. „Atletas“ toliau buria sudėtį artėjančiam „7bet-NKL“ sezonui. Kauniečiai paskelbė, jog į savo gretas pasikvietė Eda Valentą, kuris praėjusį sezoną žaidė Prienų „Labas GAS“ pagrindinėje ir dublerių komandose.
2022-08-24
Kauno r. „Atletas“ iš pajėgiausios šalies krepšinio lygos prisiviliojo gynėją. Oficialiai paskelbta, kad Kauno ekipą papildė 27-erių įžaidėjas Paulius Danisevičius. Praėjusiame sezone P. Danisevičius žaidė Pasvalio „Pieno žvaigždėse“ (LKL) bei per vid. 15 minučių fiksavo 4,9 taško, 2,8 rezultatyvaus perdavimo, 1,4 atkovoto kamuolio ir 4,1 naudingumo balo statistiką.
2022-08-22
Kauno r. „Atletas“ tęsia komplektacijos darbus – dvigubas pareigas klube turės Rolandas Alijevas. Oficialiai paskelbta, kad R. Alijevas ekipoje bus tiek žaidėju, tiek vyriausiojo trenerio asistentu.
2022-08-18
Kauno r. „Atletas“ paskelbė, kad komandos gretose lieka Gytis Sirutavičius. Prie „Atleto“ veteranas prisijungė 2020-2021 m. sezone, todėl 195 cm ūgio krepšininkui tai bus jau antrasis sezonas šioje ekipoje.
2022-08-16
Kauno r. „Atletas“ išsaugojo praėjusio sezono komandos lyderį. Oficialiai paskelbta, kad komandoje lieka 31-erių kaunietis Karolis Babkauskas. Praėjusį sezoną „7bet-NKL“ čempionate gynėjas rinko po 11,8 taško, 4,9 rezultatyvaus perdavimo, 3 atkovotus kamuolius ir 13,6 naudingumo balo. Jis dukart buvo pripažintas savaitės MVP.
2022-08-09
Kauno r. „Atletas“ pratęsė bendradarbiavimą su Egidijumi Dimša. Klubas oficialiai paskelbė naują susitarimą artėjantiems metams. 37-erių puolėjas pastarąjį sezoną buvo vienas Kauno r. komandos vedlių.
2022-04-23
Trečiąją vietą „7bet-NKL“ čempionate iškovojo ir bronzos medaliais pasidabino „Telšių“ ekipa. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Palangoje vykstančiame finalo ketverte 85:79 (19:17, 20:20, 20:16, 26:26) palaužė Kauno r. „Atleto“ krepšininkus. Paskutinį kartą „Telšiai“ trečiąją vietą iškovojo ...

Atkovoti kamuoliai 12 Tomas Balčiūnas Kretingos Kretinga-VR Servisas --
Rezultatyvūs perdavimai 9 Paulius Danisevičius Kretingos Kretinga-VR Servisas --