Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo „Šilutės“ (10-9) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 87:82 (28:22, 26:18, 11:16, 22:26) nugalėjo Gargždų SC (8-11).

24
31
6
10

Antrajame kėlinyje sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus 32:32, o tuomet Mantas Šerkšnas pelnė 7 taškus ir „Šilutė“ pabėgo 42:36.

Antrojo kėlinio pabaigoje Gargždų ekipos suolelis buvo nubaustas technine pražanga, netrukus Vaidotui Pečiukui buvo skirta nesportine pražanga, o progomis pasinaudoję šeimininkai pabėgo 14 taškų persvara (52:38).

Puikiai trečiąjį ketvirtį pradėjusi „Šilutė“ buvo pabėgusi 22 taškais (63:41), bet gargždiškiai neketino pasiduoti ir prieš lemiamą kėlinį savo deficitą nukirpo iki 9 taškų (56:65).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Šilutės“ pranašumas buvo sumažėjęs iki 3 taškų, o prie baudų metimų linijos stojo Simonas Serapinas, kuris įmetė vieną baudą ir Gargždų ekipos deficitą sumažino iki 2 taškų.

Likus 24 sekundėms Evaldas Džiaugys pataikė vieną baudą ir „Šilutės“ pranašumą padidino iki 3 taškų, tačiau čia pat suklydo Aidas Viršilas ir Rokas Nikitinas dvitaškiu likus 8 sekundėms persvarą padidino iki 5 taškų.

Nugalėtojų komandoje Mantas Šerkšnas po dviejų kėlinių turėjo surinkęs 21 tašką (6/8 dvit., 2/5 trit., 3/3 baudos). Po ilgosios pertraukos puolėjas įmetė 2 taškus.

Rezultatyviausiai žaidė Evaldas Džiaugys, kuris įmetė 24 taškus (4/11 dvit., 3/7 trit., 7/10 baudos), sugriebė 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Šilutė: Evaldas Džiaugys 24 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 23 (5/5 baudos), Jeffery Perkinsas 13 (8 atk. kam.), Rokas Nikitinas 7 (3/3 metimai).

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 23 (10/15 dvit., 12 atk. kam., 35 naud. bal.), Simonas Serapinas 13, Laurynas Lučinskas 12 (7 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas 11 (8 rez. perd.).