Jonavos „Sintek-Jonava“ (8-17) klubas iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Jonaviečiai namuose 84:75 (13:20, 22:14, 21:11, 28:30) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (10-15) ekipą.

20
37
15
7

Svečiai iš Kauno geriau pradėjo rungtynes bei po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 7 taškais (20:13). Jonaviečiai ėmė vytis varžovus ir jau antrojo kėlinio viduryje pirmavo (26:24). Netrukus po Jaleno Bradley tritaškio „Sintek-Jonava“ buvo priekyje 5 taškais (31:26). Nors jaunieji žalgiriečiai priartėjo, po pirmosios mačo dalies pirmavo Rimanto Grigo auklėtiniai (35:34).

Po didžiosios pertraukos Jonavos klubas surengė spurtą 9:0 ir nutolo (44:34). Per kitas beveik penkias minutes jonaviečiai pelnė tik tris taškus, tačiau kauniečiai priartėjo nežymiai (41:47). Ketvirčio pabaigoje „Sintek-Jonava“ susigrąžino dviženklį pranašumą (56:45).

Toliau fantastiškai rungtyniavę Augustinas Jankaitis ir Martynas Linkevičius padėjo „Sintek-Jonavai“ susikrauti dviženklį pranašumą (63:49). Rankų nenuleidę žalgiriečiai bandė priartėti (71:77), tačiau šeimininkams pergalę įtvirtino taškus rinkęs M. Linkevičius (84:75).

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 21, Martynas Linkevičius 20 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Bradley 13, Martynas Pacevičius 11, Rytis Juknevičius 10.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis (12 rez. perd.) ir Marius Valinskas po 15, Lukas Uleckas 12 (4/14 metimai), Erikas Venskus 9 (9 atk. kam.), Laurynas Vaištaras 8.