Penkioliktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (15-15), kuris namuose 88:71 (23:18, 21:22, 27:21, 17:10) susitvarkė su Jonavos „Sintek-Jonava“ (9-20).

20
31
7
56%
5/9

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidęs Lukas Uleckas pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 5/9 trit., 1/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, dukart suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Šeimininkai mačo eigą kontroliavo didžiąją rungtynių dalį, bet galutinai savo pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje.

Vitalijus Kozys realizavo baudų metimus, Erikas Venskus įkrovė iš viršaus, o Lukas Uleckas bei V. Kozys pridėjo po dar vieną taiklų metimą ir šeimininkai ketvirčio viduryje įgijo užtikrintą persvarą – 79:65.

10 taškų per ketvirtąjį kėlinį pelnė jonaviškiai rimčiau pasipriešinti per likusį laiką nebesugebėjo ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 20 (5/9 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Erikas Venskus 18 (8/14 dvit.), Kerras Kriisa 9.

„Sintek-Jonava“: Jalenas Bradley 18 (4/7 trit.), Ernestas Serkevičius 13 (3/4 dvit.), Augustinas Jankaitis ir Grantas Vasiliauskas po 10.