Nuotr.: K. Bakūnas
Nuotr. K. Bakūnas

Gargždų SC (15-17) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse iškovojo užtikrintą pergalę, kai šeštadienį namuose 88:72 (21:18, 23:22, 30:17, 14:15) palaužė Kauno KTU (5-28) komandą.

18
28
10
100%
5/5

Pirmojoje susitikimo dalyje komandos, nepaisant to, jog abu kėlinius laimėjo gargždiškiai, žaidė atkakliai – į rūbines ilgosios pertraukos metu ekipos patraukė Gargždų SC pirmaujant 4 taškais (44:40).

Į antrąją dalį šeimininkai sugrįžo su trenksmu. Trečiajame kėlinyje Gargždų krepšininkai spurtavo 16:4 (60:44) ir taip padėjo tvirtą pamatą pergalei – po 30-ties žaidimo minučių Gargždų SC pirmavo 74:57.

Lemiamame ketvirtyje ekipos žaidė apylygį krepšinį, tačiau per trečiąjį kėlinį susikrauto pranašumo gargždiškiams užteko ir jie iškovojo pergalę rezultatu 88:72.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Vaidotas Pečiukas. Krepšininkas per 17 minučių pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 2/8 trit., 8/8 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 21 naudingumo balą.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Matas Ragauskas, pelnęs 20 taškų (2/5 dvit., 4/11 trit., 4/5 baud. met.), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei sugriebęs 1 kamuolį.

Šis pralaimėjimas KTU ekipai jau septintasis iš eilės.

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 22, Tadas Poška 18 (10 atk. kam.), Arvydas Kačinas 11 (6 atk. kam.), Laimonas Remeikis 10, ..., Aidas Viršilas 6 (10 rez. perd.).

KTU: Matas Ragauskas 20, Laurynas Miknevičius 18 (8 atk. kam.), Dominykas Ratkus 9, Matas Staniukaitis 7 (6 rez. perd.).