Nuotr.: A.Čiža

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Molėtuose vietos „Ežerūnas“ (16-21) 83:91 (25:25, 18:24, 12:24, 28:18) neatslaikė prieš Gargždų SC (18-17) krepšininkus.

Foto galerija

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai svečiai surengė spurtą 15:2 (64:50), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 18-os taškų pranašumą – 73:55.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi šeimininkų gynėjas Jonas Zakas. Krepšininkas per pirmąsias keturias lemiamo ketvirčio minutes pelnė 14 taškų, o jo dėka „Ežerūno“ atsilikimas ištirpo iki aštuonių taškų (71:79).

Vis dėlto svečiams pavyko stabilizuoti padėtį. Vaidotas Pečiukas ir Laurynas Mikalauskas pelnė 15 iš paskutinių 16-os Gargždų ekipos taškų ir įtvirtino savo komandos pergalę – 91:83.

Šeimininkus į priekį vedė J. Zako ir Kosto Jonuškos duetas. Pirmasis pelnė 27 taškus (6/8 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.) ir surinko 28 naudingumo balus, o K. Jonuška pridėjo 26 taškus (4/9 dvit., 6/7 trit.) ir surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Laurynas Mikalauskas, kuris per 30 minučių pelnė 24 taškus (11/15 dvit., 2/2 baud.) ir surinko 28 naudingumo balus.

Svečiai vertėsi be Arvydo Eitutavičiaus pagalbos.

Gargždų ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės. Tuo metu „Ežerūnui“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po 6 iš eilės laimėtų rungtynių.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 27 (6/8 dvit., 4/5 trit., 28 naud. bal.), Kostas Jonuška 26 (6/7 trit., 27 naud. bal.), Arnas Beručka 11.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 24 (11/15 dvit., 28 naud. bal.), Vaidotas Pečiukas 18, Ernestas Jonkus 13, Laimonas Remeikis 10.