Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ ir Baltarusijos turnyre iškovojo Mažeikių „Ereliai“. Aloyzo Rudžio auklėtiniai savo aikštėje 73:67 (17:13, 24:17, 12:20, 20:17) įveikė Minsko „Cmoki-2“ komandą.

11
17
2
71%
5/7

Šeimininkai į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, kuomet penkių minučių atkarpą laimėjo 17:5 ir išsiveržė į priekį – 34:18.

Lemiamo ketvirčio metu po Antono Vaškevičiaus dvitaškio svečių deficitas tapo minimalus – 52:53. Tuomet „Ereliai“ pelnė 7 taškus be atsako ir vėl atitrūko – 60:52.

Likus žaisti minutę ir 27 sekundes, Aleksėjus Navoičiukas pataikė iš toli ir komandas skyrė 5 taškai – 62:67, tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę šeimininkai šventė pergalę.

Naudingiausiai „Erelių“ gretose rungtyniavo Mogga Arnado, kuris pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, po kartą perėmė ir rezultatyviai perdavė kamuolį, fiksuodamas 17 naudingumo balų rodiklį.

Pralaimėjusių negelbėjo dvigubą dublį surinkęs Maksimas Liutyčius, kuris pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud. met.) ir atkovojo 12 kamuolių.

„Ereliai“: Mogga Arnado (17 naud. bal.) ir Tomas Balčiūnas po 11, Justas Nausėdas 10, Mantvydas Staniulis, Dovydas Daubaris ir Augustinas Venckus po 8.

„Tsmoki-2“: Maksimas Liutyčius (19 naud. bal., 12 atk. kam.) ir Uladzislau Blizniukas – po 15, Antonas Vaškevičius 10.