Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Galingai Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO – NKL) žygiuojantys „Telšių“ (24-2) krepšininkai toliau yra neįkandami oponentams. Šeštadienį Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 70:66 (17:20, 21:13, 10:18, 22:15) pranoko Vilniaus „Perlą“ (14-12) ir iškovojo keturioliktąją pergalę iš eilės.

20
28
60%
3/5
63%
5/8

Šį kartą dėl laimėjimo Žemaitijos sostinės ekipai teko kaip reikiant paprakaituoti. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Perlas“ dar pirmavo 51:48, tačiau šeimininkai netruko rezultatą išlyginti, o 37-ąją mačo minutę jau pirmavo 62:57.

„Perlas“ paskutinėmis minutėmis pakilo į šturmą ir po Andreas Kalogiroso ir Pijaus Rimkaus tritaškių išlygino rezultatą – 66:66.

Visgi paskutinis žodis rungtynėse priklausė „Telšiams“. Tomas Rimša, likus žaisti 70 sekundžių, smeigė tritaškį ir „Telšiai“ vėl pirmavo – 69:66.

„Perlo“ žaidėjai per paskutinę mačo minutę prametė 3 metimus iš eilės, o pergalę telšiškiams įtvirtino viena taikli V. Pociaus bauda, likus žaisti 10 sekundžių.

Po šio laimėjimo „Telšiai“ išliko vienvaldžiais lygos lyderiais, o „Perlas“ žengia penktoje vietoje.

„Telšiai“: Tomas Rimša 20 (7 atk. kam.), Mindaugas Norkus 12, Ovidijus Kaminskis 9 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Stašys 7.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 18, Pijus Rimkus 13, Andreas Kalogiros 11, Simas Jarumbauskas 10, Augustas Marčiulionis 9 (2/10 dvit., 0/4 trit., 6 rez. perd.).