Gargždų SC klubas draugiškame NKL turnyre po pirmojo kėlinio pirmavo 25:10, Simonas Serapinas surinko 40 naudingumo balų, tačiau galų gale namuose 91:95 (25:10, 14:25, 19:38, 33:22) nusileido Minsko „Cmoki-2“ krepšininkams.

17
25
1
11

Po sėkmingo ketvirčio šeimininkai sustojo antrajame kėlinyje. Ketvirčio pabaigoje Ivanas Aladka, Maksimas Liutychas ir Andrejus Rachošenka surinko po du taškus ir „Cmoki-2“ deficitas prieš ilgąją pertrauką jau tesiekė 4 taškus (35:39).

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Cimafejus Jeusijevičius smeigė tritaškį, Kirylas Chumakou pataikė iš po krepšio,o pirmasis atseikėjo dar vieną tritaškį bei taip inicijavo svečių spurtą 17:3, po kurio Minsko klubas jau pirmavo 57:49.

Toliau apsukų nemažinę baltarusiai prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 15 taškų persvarą ir atrodė, jog ramiai užbaigs rungtynes, mat iki mačo pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, svečiai užtikrintai pirmavo 91:66.

Vis tik Simonas Serapinas pataikė du tritaškius iš eilės, Laurynas Lučinskas pelnė taškus iš po krepšio, o dar vieną tolimą metimą pataikė Rokas Šimkevičius bei netikėtai atgimę šeimininkai surengė galingą spurtą 25:4 ir likus 50 sekundžių, deficitą nurėžė iki 4 taškų (91:95).

Vis tik gargždiškiai pritrūko laiko ir šiose rungtynėse išsigelbėti nebesugebėjo.

Šeimininkų gretose ir vėl spindėjo S. Serapinas. Šįkart veteranas pelnė 34 taškus (5/7 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 40 naudingumo balų.

Gargždų SC: Simonas Serapinas 34 (5/7 dvit., 6/10 trit., 40 naud. bal.), Rokas Šimkevičius 15 (4/6 trit.), Laurynas Mikalauskas 12 (4/8 dvit.), Laurynas Lučinskas 11 (5/6 dvit.).

„Cmoki-2“: Cimafejus Jeusijevičius 19 (6/10 trit.), Maksimas Liutychas 17 (8/12 dvit.), Andrejus Rachošenka ir Jauhenijus Beliankou po 16, Ivanas Aladka 14, Kirylas Chumakou 13.